Przed nami mega impreza! Jedyna w Polsce okazja, by bezpłatnie wjechać na tor wyścigowy! Platinum Orlen Oil i Yamaha zapraszają kierowców motocykli szosowych wszystkich marek do wspólnego zdobywania doświadczenia w jeździe torowej.
W programie dwa dni treningów dla amatorów na nitce Toru Poznań z pełnym zabezpieczeniem sędziów witrażowych i medycznym, dla chętnych z pomocą instruktorów i poradami zawodników z mistrzostw Polski oraz możliwością pomiaru czasów przejazdów. A wieczorem fantastyczne paddock party z koncertem, muzyką DJ i posiłkiem dla wszystkich.
Chcesz wziąć udział w największej imprezie motocyklowej na torze Poznań? Pędź do najbliższego dealera Yamaha wpisać się na listę. Uwaga, liczba miejsc ograniczona.
Szczegóły poniżej:

Data i miejsce: 13-14 czerwca 2011 (poniedziałek-wtorek), Tor Poznań,
Rodzaj imprezy: zorganizowane jazdy po torze dla motocyklistów-amatorów pod okiem instruktorów i zawodników WMMP przy pełnej obsadzie toru i zabezpieczeniu medycznym. Na miejscu liczne atrakcje dodatkowe, m.in. miasteczko Platinum Yamaha, park maszyn, pomiar czasu na torze, trasy turystyczne, park testowy motocykli Yamaha, paddock party z koncertem na żywo i wiele innych.
Uczestnicy: ok.200 osób posiadających własne motocykle szosowe dowolnej marki oraz prawo jazdy kategorii A; nie przyjmujemy osób z licencjami sportowymi i motocyklami niespełniającymi wymogów technicznych – patrz następny punkt,
Motocykle: szosowe, zarejestrowane, dowolnej marki, o maks. głośności 98 dB, nie starsze niż 10 lat (dla bezpieczeństwa) – przed wjechaniem na tor motocykle będą musiały pozytywnie przejść kontrolę techniczną,
Koszty: uczestnictwo w evencie na torze jest bezpłatne, uczestnik ponosi tylko koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia na miejscu,
Rejestracja: u najbliższego dealera Yamaha – ZAPRASZAMY!!! Na początku czerwca potwierdzimy nazwiska osób, które wezmą udział w imprezie. Jeśli będzie więcej chętnych, stworzymy listę rezerwową.
Sponsor: impreza odbędzie się dzięki wsparciu naszego partnera biznesowego Orlen Oil