działanie firmy w czasie zagrozenia epidemią | Bezkontaktowy odbiór zamówień

OWA ORGANIZACJA PRACY NASZEJ FIRMY - DO ODWOŁANIA!

Sprzedaż części i akcesoriów

Nowe procedury pracy naszej firmy mają zapewnić realizację zadań przy zachowaniu warunku minimalnego kontaktu ludzi.

Sklep stacjonarny działa na zmienionych zasadach, bez obecności Kupującego w pomieszczeniach. Kontakt – zamawianie i kupowanie tylko przez telefon 81-7456171, (także tel i sms 608585996) i Internet (wiadomość e-mail adam@nmr.pl, info@nmr.pl, Fb Naprawa Motocykli Różnych). Towar wysyłamy kurierem DHL lub do paczkomatów Inpost. To tylko kilkanaście złotych drożej, przy zakupie powyżej 200pln my pokryjemy koszt przesyłki.

W sklepie stacjonarnym uzgodniony wcześniej towar wystawiamy z paragonem do specjalnego kosza, uzgodnioną kwotę otrzymujemy do wystawionej w koszu koperty ( do miejsca wydań kierują żółte strzałki - na zdjęciu), Do odwołania pracujemy także w soboty w godzinach 10-14.

Płatności zarówno dla sklepu stacjonarnego, jak i innych zamówień, realizujemy przelewem bankowym, przez zakup "wirtualnego dolara NMR" w sklepie www.NMR.pl, systemem Paypal (grzesiek@nmr.pl), kartą kredytowa zdalnie przez podanie danych karty (to ostatnie uruchomimy jak najszybciej).

Serwis

Uzgadnianie zakresu naprawy i komentarz do wydania po naprawie tylko telefonicznie 533280760 lub mailem serwis@nmr.pl. Przekazanie pojazdu do i odbiór po naprawie jak najkrótszym kontaktem osobistym, przed budynkiem firmy, na specjalnie wyznaczonym miejscu (do miejsca wydań kierują żółte strzałki - na zdjęciu). Do odwołania pracujemy także w soboty.

Płatności tak jak dla sklepu. 

Zdjęcia dodane są nie dlatego, że jesteśmy dumni z rozwiązania, tylko aby nasz Klient wiedział czego się spodziewać na miejscu.

Kurierzy

Tworzymy specjalne miejsce do pozostawiania i odbioru przesyłek dla kurierów.

W taki sposób będziemy pracować do odwołania.

Dlaczego tak? Można przypuszczać, że błąd Włochów doprowadzający do rozprzestrzenienia się Wirusa polegał na spóźnieniu stanowczej reakcji o tydzień-dwa, co spowodowało dopuszczenie do lawinowego wzrostu zachorowań. Nie powielajmy tego błędu. Istota walki z epidemią to minimalizowanie ilości fizycznych kontaktów pomiędzy ludźmi. Od każdego z nas zależy w jakim stopniu dotknie nasze społeczeństwo zjawisko nieznane od 100 lat w cywilizacji europejskiej. Dla wspólnego dobra musimy ponieść niewygody ograniczonego dostępu do dóbr i usług oraz drastyczne zmniejszenie przychodów wielu z nas. Ale lepszym wyborem jest pogodzić się z tym teraz i zareagować, niż czekać jak Włosi – spóźniona reakcja zwielokrotni negatywne skutki.
Rząd ogłosił stan zagrożenia epidemiologicznego w Kraju. Przeniósł pracę urzędów na platformy wirtualne. Zawiesił odbywanie się imprez ze znaczną ilością osób w jednym miejscu, pracę kin, restauracji czy centrów handlowych (poza działami niezbędnymi do bezpośredniego przeżycia). To mądre posunięcia. My także staramy się zachowywać bezpiecznie dla dobra nas wszystkich.

miejsce odbioru sm.jpg kosz sm.jpg